Консультаційно-Навчальний Центр з підприємницької та інноваційної діяльності «Політех-Консалт»

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Україна, м. Одеса, пр. Шевченка 1, каб. 139

Телефон: (048) 705-83-97

pkonsaltt@gmail.com

Контактна особа: Дмитрієва Олена Валентинівна

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

 • Сайт Державного університету «Одеська Політехніка» https://opu.ua

 

ПРО НАС:

З метою вдосконалення практичної підготовки випускників університету та надання додаткових консультативних та освітніх послуг населенню наказом № 78 від 20.09.2002р. при кафедрі “Обліку, аналізу і аудиту” створено спеціальний структурний підрозділ:  Консультаційно-Навчальний Центр з підприємницької та інноваційної діяльності «Політех-Консалт».

 

Склад КНЦ «Політех-Консалт»:

Науковий керівник – Філиппова Світлана Валеріївна

д.е.н., професор, дійсний член Академії економічних наук України

Директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Наукова спеціалізація:

 1. Інноваційні технології управління
 2. Управлінський аналіз в бізнесі
 3. Трансформаційні процеси та управління інноваційним розвитком промислового виробництва
 4. Інноваційна трансформатика та сталий розвиток

 

Директор – Яценко Маріанна Сергіївна, к.е.н., доцент

Наукова спеціалізація:

 1. Інфокомунікаційні технології в бізнесі
 2. Маркетингові дослідження
 3. Комплаєнс в системі управління бізнесом

 

Чим ми відрізняємося від інших Навчальних центрів?

 • багаторічним досвідом роботи в сфері освіти;
 • всі викладачі, які проводять тренінги, курси та семінари, мають найвищу кваліфікацію, досконало володіють предметом, мають досвід практичної роботи, цікаво і доступно викладають матеріал будь-якої складності;
 • сучасним підходом, технологіями і методиками, ліцензійним програмним забезпеченням, сучасними комп’ютерними класами, затишними аудиторіями;
 • невеликими групами, що дозволяє приділити належну увагу кожному слухачеві;
 • ви маєте можливість отримати сучасні знання за доступною ціною;
 • після закінчення курсів видається іменне свідоцтво, що є підтвердженням ваших знань.

 

Курси та тренінги КНЦ «Політех-консалт»

 • «Менеджмент дисертаційних досліджень «Наукові лайфхаки у написанні дисертації»» (Філиппова Світлана Валеріївна)
 • «Логіко-змістовне моделювання «Як долати проблеми»» (Філиппова Світлана Валеріївна)
 • «Основи криптотрейдингу» (Балан Олександр Сергійович)
 • «Оцінювання конкурентоспроможності товарів» (Бондарчук Марія Євгенівна)
 • «Особливості фальсифікації товарів» (Бондарчук Марія Євгенівна)
 • «Комплексна оцінка ефективності діяльності підприємницьких структур» (Брагіна Ольга Сергіївна)
 • «Формування професійних компетентностей державних службовців» (Граціотова Ганна Олександрівна)
 • «Фрілансове забезпечення віртуальних блоків організаційної структури малих бізнес-структур» (Зайченко Катерина Сергіївна)
 • «Сучасні потреби та цілі оцінки бізнесу», «Оцінка потенціалу підприємства – основа антикризової програми» (Свірідова Світлана Сергіївна)
 • «Банковська справа для початківців» (Соколи Іван Іванович)
 • «Цифровізація економіки на тлі кризи та наслідків пандемії» (Соколовська Зоя Миколаївна)
 • «Бізнес-планування» (Ковтуненко Ксенія Валеріївна)
 • «Самоменеджмент» (Ковтуненко Ксенія Валеріївна)
 • «Фінансово-кредитний механізм публічного управління» (Кулінська Анжела Вікторівна)
 • «Івент-менеджмент в публічному управлінні» (Лебедєва Віра Василівна)
 • «Оцінка інвестиційної привабливості підприємства» (Некрасова Любов Аркадіївна)
 • «Оподаткування ФОП (фізичних осіб підприємців)» (Петрова Лаура Саламівна)
 • «Business English is a Key to Your Future» (Шепель Марина Євгенівна)
 • «Основи маркетингу і роботи з клієнтами» (Яценко Маріанна Сергіївна)
 • «Менеджер з маркетингових досліджень (сертифікаційна програма Української асоціації)» (Яшкіна Оксана Іванівна)

 

Практика студентів

КНЦ «Політех-Консалт» активно співпрацює  із підприємцями, фахівцями, урядовими та громадськими організаціями щодо залучення студентів Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Державного університету «Одеська політехніка» до практичних задач.

КНЦ формує банк знань специфіки практичної діяльності (проблематики та кращих практик) за різними сферами бізнесу за допомогою інформаційних кейсів.

 

Бізнес-консультування

КНЦ “Політех-Консалт” пропонує консалтингові послуги в галузі створення і управління бізнесом. Наша мета – забезпечити наших клієнтів інструментами і методологією для створення успішного і процвітаючого бізнесу. Тільки в напрямку активізації підприємницької діяльності Одеського регіону за час його роботи центру надано навчально-консультаційна допомога понад 2000 слухачів, які бажали опанувати себе в сфері підприємницької діяльності. Більше 75% з них стали приватними підприємцями.

Послуги, які ми надаємо:

 • надання консультаційних послуг підприємцям-початківцям;
 • бізнес-консультування з розвитку малого та середнього бізнесу;
 • надання організаційної та іншої підтримки на початковому етапі становлення бізнесу;
 • розробка перспективних бізнес-планів;
 • розробка стратегії діяльності, інвестиційного плану розвитку, маркетингового плану просування послуг на ринках;
 • проведення відкритих і корпоративних бізнес-тренінгів, семінарів;

 

Найважливішою умовою для створення процвітаючої компанії в будь-якій сфері бізнесу є уважний і структурований підхід, заснований на технологічних нововведеннях і методології. При створенні підприємства керівнику часом доводиться бути і маркетологом, і бухгалтером, і дизайнером, і топ-менеджером, і фахівцем в багатьох інших сферах економіки. Ми надаємо максимально повний комплекс послуг, дозволяючи вам економити час і гроші.

 

Ми розуміємо специфіку бізнесу клієнтів і пропонуємо найбільш ефективні і вигідні рішення поставлених завдань!

 

Професійна сертифікація маркетологів

З 2012 року при Одеському національному політехнічному університеті (зараз Державний університет «Одеська Політехніка»)  розпочав роботу Незалежний Сертифікаційний центр Української асоціації маркетингу (УАМ). Його очолює віце-президент Української асоціації маркетингу, доктор економічних наук, професор Окландер Михайло Анатолійович.

Центр здійснює набір на курси «Управління маркетинговими дослідженнями на підприємстві» по підготовці до кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката «Менеджер з маркетингових досліджень».

За додатковою інформацією звертатися ГУК, ауд. 139, тел. (048) 7058397,   pkonsaltt@gmail.com

 

Механізм взаємодії системи вищої освіти та професійних асоціацій щодо сертифікації фахівців: освіту надають вищі навчальні заклади, які забезпечують набуття осовних знань з професії і необхідний теоретичний базис для майбутньої роботи за фахом. Професійні асоціації підтверджують наявність навичок і вмінь виконувати професійні завдання та функції на займаній посаді.

 

В умовах посилення конкуренції зростає потреба в інструменті за допомогою якого можна було б визначити та підтвердити кваліфікацію маркетолога. Саме таким інструментом є професійна сертифікація. Система професійної сертифікації діє у національних професійних асоціаціях світу.

 

Сертифікація — це процес присвоєння статусу фахівцям у відповідності з їх знаннями, доведеними при проходженні іспиту. Професії поділяються на регульовані і нерегульовані в залежності від того, чи обов’язкова професійна сертифікація для роботи в країні. У світі до регульованих професій, де наявність сертифікату відповідної асоціації є необхідною умовою для заняття посади, належать професія адвоката, пілота, лікаря, бухгалтера.

Маркетологи відносяться до нерегульованих професій, наявність сертифікату не є обов’язковою, але бажаною умовою отримання роботи. У той же час в багатьох країнах отримання статусу сертифікованого фахівця для маркетологів вважається обов’язковим. Без цього важко влаштуватися на роботу, не можна розраховувати на кар’єрне зростання. Принциповою особливістю сертифікації українських маркетологів є добровільність її проходження. Програма сертифікації дозволить фахівцям отримати кваліфікаційний статус, що відповідає високим вимогам професії, позиціонувати себе на ринку праці, а керівникам підприємств отримати підтвердження знань і здібностей співробітників. Це відповідає міжнародній практиці, коли, кваліфікацію фахівця крім Державних екзаменаційних комісій вищих навчальних закладів, повинна підтвердити професійна спільнота країни.

 

Складання іспиту на отримання сертифікату УАМ — це, перш за все, можливість впорядкувати і розширити запас знань і навичок. Адже отриманню сертифіката зазвичай передує етап підготовки, в процесі якої структуруються і закріплюються наявні знання і з’являються нові. Крім того, офіційне підтвердження кваліфікації надає додаткову впевненість у власних силах, підвищує самооцінку, а також допомагає визначити програму подальшого зростання і професійного самовдосконалення.

 

Державний університет «Одеська Політехніка» як колективний член Української асоціації маркетингу приймає участь в проекті «Сертифікація маркетологів» з напрямку «Менеджер з маркетингових досліджень». Даний проект розглядається як елемент системи незалежного контролю якості підготовки студентів. Для роботи в екзаменаційних комісіях Української асоціації маркетингу залучаються керівники провідних маркетингових агенцій та відділів маркетингу підприємств, керівники обласних організацій УАМ, завідувачі кафедр маркетингу.

 

Сертифікація з напрямку «Менеджер з маркетингових досліджень» — це визначення кваліфікаційної придатності маркетологів шляхом складання кваліфікаційного іспиту на знання Міжнародного процесуального Кодексу ICC / ESOMAR, стандартів якості маркетингових досліджень УАМ, підтвердження практичних умінь в області маркетингової діяльності.

 

Студенти, що успішно склали іспит, отримують сертифікат Української асоціації маркетингу «Менеджер з маркетингових досліджень» українською та англійською мовами. Цим сертифікатом Українська асоціація маркетингу підтверджує, що його власник має необхідні навички та вміння проведення маркетингових досліджень. Прізвища сертифікованих фахівців публікуються на сайті Української асоціації маркетингу і в журналі «Маркетинг в Україні». Агенції з працевлаштування та рекрутингові агенції Україні уважно відслідковують цю інформацію.

 

Отримання сертифікату студентами дає можливість отримати незалежну оцінку знань та, в свою чергу, претендувати на отримання цікавої, з часом, високо оплачуваної роботи.