«Програма Горизонт 2020: Можливості участі для науки, освіти, ГО та бізнесу»
2 листопада 2016 року

 

Одеський національний політехнічний університет, Консультаційно-навчальний Центр з підприємницької та інноваційної діяльності «Політех-консалт» ОНПУ, Центр технологій електронного урядування ОНПУ, Національний контактний пункт програми Горизонт 2020 за напрямком «Інформаційно-комунікаційні технології», Агенція європейських інновацій, Консалтингова компанія CIVITTA. Конференція відбудеться 2 листопада 2016 року на базі Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ОНПУ, Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ), проспект Шевченка, 1. Головний навчальний корпус, ауд. 333 (третій поверх).

Учасники інформаційного дня зможуть отримати актуальну інформацію щодо різних інструментів фінансування, доступних в програмі «Горизонт 2020», презентацію конкурсів за широким спектром напрямків, пов’язаних з розробкою та використанням ІТ, а також практичні рекомендації щодо підготовки проектних заявок, в т.ч. для бізнесу в рамках SME-instrument.

Теми основних презентацій:

  • «Можливості участі у програмі Горизонт 2020 за напрямками ІКТ» Іван Кульчицький, координатор НКП Горизонт 2020 за напрямком «Інформаційно-комунікаційні технології», м. Львів
  • «Грантові можливості для інноваційних проектів малого та середнього бізнесу у рамках програми європейської комісії Горизонт 2020» Тарас Думенко, менеджер з розвитку бізнесу консалтингової компанії CIVITTA, м. Київ

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Програму семінару можна завантажити за наступним посиланням.

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація на захід за наступним посиланням.

За результатами роботи заходу учасникам буде видано сертифікат.

Інформаційний лист можна завантажити за наступним посиланням.

КОНТАКТНІ ОСОБИ В ОДЕСІ

Логвінов Валерій Григоровичмоб.тел. 0955078242
egov.tc@gmail.com
Ковалик Оксана Анатоліївнател. 048 705 83 97
pkonsalt@ukr.net