Вітання

З глибокою повагою, від імені вчених-економістів Одеського національного політехнічного університету, членів редколегії та співробітників редакції щиро вітаємо Вас, Борисе Володимировичу, з Ювілеєм!
Прийміть слова щирої вдячності за Вашу багаторічну сумлінну працю на благо розвитку вітчизняної економічної науки.

Глибокі знання, професіоналізм, активна життєва позиція здобули Вам високий авторитет і широку популярність серед науковців-економістів не тільки України, але і широко за її межами. Переконані, що Ваш величезний життєвий досвід, авторитет видатного вченого і громадського діяча дозволять Вам і в майбутньому вносити значний внесок у вирішення задач соціально-економічного розвитку України.
Всі проекти, що створюються в співпраці з Вами, Борисе Володимировичу, приречені на успіх. Проведені за останні роки спільні наукові конференції, круглі столи, обговорення програм розвитку користуються підвищеною увагою, особливо серед молоді. Ваша енергія та мудрість разом з відкритістю та щирістю в спілкуванні спонукають молодих вчених до праці!
Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх справах. Всього самого доброго Вам і Вашим близьким!

Поділитися: