На Науковому економічному порталі ОНПУ доступний новий Аналітичний звіт про регіональний розподіл трендів у сфері зайнятості в Одеському регіоні на 2018-2019 роки (м. Одеса, м. Ізмаїл, м. Білгород-Дністровський).

Замовник: БФ «Карітас Одеса УГКЦ» (проект «Тривалий економічний підйом для миру»).

Виконавець: к.е.н., докторант каф. Менеджменту ОНПУ, Філіппов В.Ю.

Регіон дослідження: Одеська область (м. Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський)

На замовлення БФ «Карітас Одеса УГКЦ» в рамках проекту «Тривалий економічний підйом для миру» було проведено щорічне дослідження щодо регіонального розподілу трендів у сфері зайнятості в одеському регіоні на 2018-2019 роки (в м. Одесі, м. Ізмаїлі та в м. Білгороді-Дністровському) за результатами якого сформовано річний аналітичний звіт за період 2018 – початок 2019 року.

При проведенні дослідження використовувались матеріали (таки як програмні документи, стратегії розвитку, програми, закони, звіти та ін.) сайтів Одеської міської та обласної ради, Білгород-Дністровської міської ради, Ізмаїльської міської та районної ради, Головного управління статистики в Одеській області, а також служби зайнятості.

Проект «Тривалий економічний підйом для миру» реалізується Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» при підтримці Austrian Development Cooperation. Партнери проекту Міжнародні благодійні фонди «Карітас України» та «Карітас Австрії».

Поділитися: